Skip to main content

Viena didžiausių transporto pardavimų, nuomos ir aptarnavimo rinkos žaidėjų UAB „Adampolis“, kuris yra oficialus „MAN Truck & Bus SE“ atstovas Lietuvoje, pasirašė partnerystės sutartį su didžiausią areną Baltijos šalyse valdančią UAB „Kauno arena“. Pagal šią partnerystę, „Žalgirio“ arenos VIP ložių aukštui pirmą sykį suteiktas atskiras vardas, jis tampa MAN VIP ložių aukštu.

MAN VIP ložių aukšte – daugiau nei 64 atskirų VIP ložių, skirtų komfortiškam koncertų, krepšinio rungtynių ir kitų renginių stebėjimui ar net privatiems renginiams. Į šį aukštą patekti gali tik VIP ložių klientai. Didelė dalis VIP ložių klientų – ilgalaikę nuomą pasirinkusios verslo įmonės, sezono metu į renginius ir rungtynes kviečiančios kolegas ar svarbius verslo partnerius.

„Labai džiaugiamės šia nauja partneryste. Mes augame ir turime didelių ambicijų augti toliau, todėl pradedame bendradarbiavimą su didžiausia arena Baltijos šalyse. Mums yra artimas ir pačios „Žalgirio“ organizacijos požiūris į verslą bei vertybės. „MAN Truck & Bus SE“ yra mūsų strateginis partneris, su kuriuo siejame ateitį. Rinkai tiekiame jų produktus ir aukščiausio lygio sprendimus, todėl norime stiprinti MAN vardą Lietuvoje. Tikiu, kad ši partnerystė taps vienu iš žingsnių to siekiant“, – sako Ričardas Tverijonas, UAB „Adampolis“ direktorius.

Prekių ženklą šiemet atnaujinusi „Adampolio“ įmonių grupė Lietuvos rinkoje veikia jau 27 m. ir šiuo metu žengia į naują – brandos – etapą. Nauja partnerystė ir MAN prekių ženklo stiprinimas yra ir naujos bendrovės strategijos dalis.

„Arenoje vyksta daugybė įvairiausių renginių, todėl VIP ložė – patogiausia vieta stebėti aukščiausio lygio krepšinio rungtynes, koncertus bei kitus įspūdingus pasirodymus, – teigia „Žalgirio“ arenos direktorius Paulius Motiejūnas. – Džiaugiamės, kad nuo šiol MAN VIP ložių aukštas turi išskirtinį partnerį, kurio vardas suteiktas šiai didelę arenos užimančiai erdvei.“

MAN VIP ložių aukšte telpa daugiau nei 1300 žiūrovų, kurie gali patogiai stebėti renginius užsisakę maisto bei gėrimų iš restorano „Sala“.