https://www.youtube.com/watch?v=4fvfKA8Ch_M

Adampolis Truck & Bus

Oficialus MAN Truck & Bus SE atstovas Lietuvoje. Adampolis Truck & Bus viena didžiausių komercinį, nekomercinį ir spec. techniką parduodanti bei aptarnaujanti įmonė Lietuvoje

Adampolis Truck & Bus pagrindinis dėmesys pasiūlyti technologiškai aukščiausius sprendimus, kurie maksimaliai sumažintų kasdienius laiko kaštus versle. Orientacija į nulinę emisiją užtikrinančias technologijas, skaitmeninius sprendimus, verslo procesų supaprastinimą ir tarpusavio pasitikėjimą.

Aukšti kokybės ir aptarnavimo standartai, inovatyvūs ir skaitmeniniai sprendimai, lengvinantys kasdienius verslo sprendimus, leidžiančius užtikrinti ilgalaikius santykius su klientais ir partneriais.

Adampolis Truck & Bus reprezentuoja platų MAN veiklų spektrą:

MAN ir NEOPLAN naujų sunkvežimių, mikroautobusų, autobusų ir kitos spec. technikos pardavimas;
Sunkvežimių, autobusų, industrinių variklių, puspriekabių ir kitos spec. technikos aptarnavimas ir servisas, autorizuotose MAN Service servisuose.
MAN TopUsed naudotų sunkvežimių, autobusų ir kitos spec. technikos pardavimas.
MAN sprendimai. MAN TeleMatics, RIO ir MAN ServiceCare – įrankiai palengvinantis parko, degalų, ekspoatacijos organizavimo ir administravimo darbus. MAN Driver, vairuotojams skirta programėlė, palengvinanti kasdienį darbą kelyje.

Veiklos

Adampolis Truck & Bus reprezentuoja platų MAN veiklų spektrą

Apdovanojimai

Adampolis Truck & Bus apdovanojimai
iF design 2022

MAN Lion’s Intercity LE pelnė prestižinį iF dizaino apdovanojimą, „Produktų/Automobilių/Transporto priemonių“ kategorijoje, už ypatingą funkcionalumą ir išmintingą dizainą.

Red Dot

MAN Truck & Bus Lion S kategorijos TGX ir TGE modeliai išskirtinėmis savybėmis nurungė iš maždaug 60 šalių pristatytus konkurentus „Komercinių transporto priemonių“ kategorijoje.

ETM

2022 m. ETM apdovanojimuose MAN Truck & Bus nugalėjo net keturiose kategorijose: nulinės vietinės emisijos, sunkvežimių, autobusų ir furgonų.

iF design 2021

Naujasis „MAN TGX“ buvo įvertintas ypatingu savo dizaino funkcionalumu „iF DESIGN AWARD“ apdovanojimuose.

ITOY

MAN TGX paskelbtas „Tarptautiniu metų sunkvežimiu 2021“ ir pelnė ITOY (International Truck of the Year) apdovanojimą, kuris yra vienas labiausiai prestižinių apdovanojimų komercinių transporto priemonių rinkoje.

Rekvizitai.

Adampolis, UAB
Perspektyvos g. 10-1, LT-52119 Kaunas
Įm. k.: 234522530
PVM m/k.: LT345225314
El.p.: info@adampolis.lt
Tel.: +370 37 473803