Skip to main content

Padėti klientams gauti finansavimą greičiau ir geresnėmis sąlygomis ar net patiems suteikti finansavimą transporto parką auginantiems jauniems verslams, kuriems palaikymas itin svarbus – tokius finansinius sprendimus siūlo „Adampolis Finance“, viena iš įmonių grupės „Adampolis“ veiklų.

„Mes esame labai arti klientų, suprantame jų verslą, tad ir sprendimus siūlome lanksčiai pagal kiekvienos įmonės situaciją ir poreikius. Vienas esminių mūsų paslaugos išskirtinumų – galime pasiūlyti finansavimo sprendimų įmonėms jų veiklos pradžioje, nuo pirmųjų sunkvežimių. Taip pat tarpininkaujame ieškant geriausio finansuotojo, teikiame konsultacijas, palaikymą, patariame, kaip auginti transporto parką“, – apie papildomą paslaugą klientams pasakoja Marius Kundrotas, „Adampolis Finance“ kreditų valdymo vadovas.

„Adampolis Finance“ paslauga skirta padėti verslui įsigyti reikiamus sunkvežimius, kurių plačią gamą siūlo pati bendrovė: nuo lengvojo komercinio transporto, mikroautobusų, iki sunkiasvorių sunkvežimių. Finansavimas gali būti suteiktas tiek naujai, teik naudotai technikai.

Palengvina kliento kelią

Pasak M. Kundroto, didžiajai „Adampolis Finance“ klientų daliai svarbus tarpininkavimas ir pagalba kalbantis su finansuotojais. Bendrovė turi bendradarbiavimo sutartis su kone visais rinkos žaidėjais: nuo didžiųjų bankų iki mažų nebankinių finansuotojų, taip atliepiant ir skirtingą klientų ratą – nuo didžiųjų pervežimo bendrovių, iki smulkių verslų.

Mūsų tarpininkavimas duoda keletą labai svarbių naudų. Pirmiausia – greitį ir operatyvumą. Jei įmonė ieškotų finansavimo pati, turėtų skirti nemažai savo laiko visam procesui – nuo rinkoje esančių pasiūlymų gavimo, visų finansavimo sąlygų sulyginimo iki sprendimo priėmimo, įvertinus galimas alternatyvas tuo metu. Klientai paprastai tai atlieka vieną ar du kartus metuose, taigi nebūtinai turi paskutinę informaciją apie visas egzistuojančias galimybes ir jas išnaudoja. Mes tą pulsą jaučiame visada, nes tai atliekame kasdieną ir, atlikę pirminius vertinimus, jau žinome, kas gali konkrečiam klientui, jo situacijoje pasiūlyti geriausias sąlygas. Kitaip tariant, trumpiname kliento kelią gauti finansavimą“, – sako M. Kundrotas.

Antra nauda klientams – geresnės finansavimo sąlygos, kurių taip pat pavyksta pasiekti įsitraukiant „Adampolis“ komandai. „Bendradarbiavimo sutartyse su finansuotojais esame apsibrėžę, kaip dirbame, kokie sprendimų priėmimo terminai, pirminio sprendimo tikslumas. Kadangi esame didelis ir patikimas, ilgai rinkoje veikiantis žaidėjas, galime tarpininkaujant pasiekti ir geresnes finansavimo sąlygas“, – sako „Adampolis Finance“ vadovas.

Pasak jo, kartais pagalba tarpininkaujant būna vienkartinė, bet dažnai su klientais kalbama plačiau: teikiamos konsultacijos bei pasiūlymai, kaip efektyviai auginti transporto parką, kokios galimos plėtros ir skolinimosi galimybės ateityje. Taip pat, pagal sutartis su draudėjais, bendrovė gali geromis sąlygomis pasiūlyti ir draudimo paslaugą.

Prisitaiko prie kliento poreikių

Bene didžiausia „Adapolis Finance“ nauda verslui – galimybė gauti finansavimą tiesiai iš bendrovės net nesikreipiant į bankus ar kitas skolinimosi institucijas.

„Adampolis Truck & Bus“ yra oficialus „MAN Truck & Bus“ atstovas Lietuvoje. Tomas Staškūnas, „Adampolis“ įmonių grupės finansų vadovas, pažymi, kad nemaža dalis didžiųjų gamintojų klientams siūlo ir gamyklinį finansavimą. „MAN Truck & Bus“ turi tokią paslaugą, tačiau kol kas Lietuvos rinkoje jos neteikia, tad sprendimą siūlo pats „Adampolis Finance“.

„Esame pakankamai stipri bendrovė, turinti didelę patirtį rinkoje ir dirbanti įvairiuose industrijos segmentuose, tad siūlome ir savo finansavimą. Juo siekiame padėti ne tik vidutinio dydžio, bet ir smulkioms įmonėms, kurioms yra sunku savarankiškai gauti finansavimą iš banko. Finansuodami mes patys įvertiname klientus, prisiimame riziką ir galime pasiūlyti geriausią sprendimą konkrečiu atveju“, – sako T. Staškūnas.

Jis pažymi, kad pačios bendrovės siūlomi sprendimai labai lankstūs ir gali būti pritaikyti individualiai pagal klientų poreikius ar situacijas. „Adampolio Finance“ ilgalaikis siekis patiems finansuoti apie 10-15 proc. visų pardavimų. Tuo tarpu smulkių ir vidutinių verslų tikimasi turėti daugiau negu 30 proc. bendrame klientų rate.

Šaltinis: https://www.vz.lt/adampolis/2022/10/06/adampolis-finance-sunkvezimiu-finansavimas-auginantiems-versla#ixzz7gudUVDuH