Skip to main content

„Adampolis Group” oficialus MAN Truck and Bus SE atstovas Lietuvoje, parduodantis, nuomojantis ir aptarnaujantis komercinį transportą bei spec. techniką plečia savo verslų geografines ribas. Grupės įmonė UAB „Adampolis Holding” iš „K-Auto” įsigijo MAN Truck & Bus Finland verslą ir tampa oficialiu MAN atstovu ir importeriu Suomijoje. Šis sandoris – pirmasis svarbus „Adampolis” grupės strateginės plėtros į užsienio rinkas žingsnis.

MAN atstovybė Suomijoje bus valdoma per naujai įsteigtą įmonę „Adampolis Finland” Oy ir veiks po „Adampolis Finland” prekiniu ženklu, jungiančiu veiklą Suomijoje su neatsiejamu ir svarbiu visai grupei  „Adampolis” vardu.

„Lietuviškosios „Adampolis Group” įmonės ir naujoji „Adampolis Finland” vykdo iš esmės panašias veiklas, tačiau matome, kad galime papildyti vienas kitą. Turime ką pasiūlyti kolegoms Suomijoje ir galime patys mokintis, ypač ogranizacinės kultūros ir požiūrio į klientų aptarnavimą iš suomiškojo verslo. Plečiame geografines verslų ribas, augame kryptingai ir toliau įgyvendinsime verslo auginimo strategiją, o tai būtų neįmanoma be brandžios organizacinės kultūros ir esamų rezultatų”, – sako Ričardas Tverijonas, UAB „Adampolis Holding” administracijos direktorius. 

„MAN organizacija palaikė „Adampolio” grupę kaip galimus pirkėjus, „K-Auto” įmonių grupei, svarstant, kas galėtų įsigyti MAN verslą ir toliau jį sėkmingai vystyti. Tai didžiulis „Adampolio” įvertinimas, aiškus pasitikėjimo ženklas ir mūsų lyderystės regione pripažinimas. Tikime, kad užsitarnavome savo vardą MAN organizacijoje per nuoseklų darbą ir tai padės stiprinti šį prekinį ženklą Lietuvoje ir Suomijoje. Esame gavę pasaulinį MAN Importer of Year 2020 apdovanojimą  ir siekiame tai pakartoti”, – sako Vidas Čebatavičius, UAB „Adampolis Holding” direktorius.

„Adampolis Finland” Oy valdybos nariais paskirti Vidas Čebatavičius ir Ričardas Tverijonas, o naujuoju „Adampolis Finland” Oy direktoriumi tampa Kari Tapio Rautanen. MAN Truck & Bus Suomijos atstovybėje viso dirba 35 darbuotojai, įmonė planuoja išlaikyti visus esamus įmonės darbuotojus, taip pat tęsti esamus įsipareigojimus, susitarimus darbuotojams, tiekėjams ir partneriams.

„Adampolis” įmonių grupės apyvarta per 2022 m. pasiekė 112 mln. Eur. Vertinant 2021 m. paaugo 40 %, palyginti, 2021 m. grupės veiklos pajamos siekė 80 mln. Eur.