Skip to main content

MAN jau trečią kartą iš eilės pelnė geriausio tarptautinio autobuso apdovanojimą su  miesto autobusais. Tačiau jie paliko įspūdį ne tik pramonės vertinimo komisijai, bet ir klientams, kurie yra nepaprastai patenkinti MAN produktais.

MAN trečią kartą iš eilės laimėjo geriausio Europos autobuso apdovanojimą – tai pirmas atvejis bet kokiai automobilių markei! 2020 m. tarptautinis Metų miesto autobuso titulas atiteko MAN Lion’s miesto autobusui, o NEOPLAN Cityliner tokį apdovanojimą gavo 2022 m. Trečiasis laimėjimas buvo pasiektas, kai MAN Lion’s City E neseniai laimėjo 2023 m. Metų autobuso apdovanojimą. Dėl koronaviruso pandemijos 2021 m.apdovanojimai nebuvo teikiami.

MAN Lion’s City 12 E buvo pirmasis visiškai elektrinis miesto autobusas, pelnęs ,,Metų autobuso” apdovanojimą. Įskaitant šį apdovanojimą, „MAN Truck&Bus“ jau gavo dvylika taurių už savo autobusų markes – šešis kartus laimėjo Metų miesto autobuso titulą (2022 m., 2020 m., 2006 m., 2004 m., 2000 m., 1994 m.), taip pat šešis kartus laimėjo Metų autobuso titulą (2023 m., 2015 m., 2005 m., 1999 m., 1995 m., 1990 m.). Bendrovė įsitvirtino kaip nuolatinė apdovanojimų laimėtoja.

Negana to, autobusai patinka ne tik šioje pramonėje dirbantiems žurnalistams, kurie sudaro vertinimo komisiją, bet taip pat ir MAN klientams, kurie yra labai patenkinti šiomis transporto priemonėmis. Tai patvirtina puikūs autobusų transporto bendrovių atsiliepimai, su kuriomis nuolat bendrauja tarptautinė pardavimų ir aptarnavimo komanda. Pastaraisiais metais MAN investavo daug lėšų į savo autobusų portfelį ir pristatė keletą išskirtinių produktų bei tai padarė nepaisant Covid pandemijos ir krizės Ukrainoje. Kelias į būsimą rinkos sėkmę yra atviras.

MAN Lion’s miesto autobusas ir NEOPLAN Cityliner yra geriausi miesto autobusų kategorijoje 

MAN Lion’s miesto autobusas yra kelionių titanas: erdviame ir patogiame salone telpa net 61 keleivis. Galingas MAN D26 variklis išvysto iki 510 AG galią, tad autobusas gali ramiai ir greitai nuvažiuoti į paskirties vietą. Daugybė naujausios kartos pagalbos sistemų užtikrina didesnį saugumą. Be individualių savybių, tokių kaip neįtikėtinai efektyvi transmisija, sunaudojanti vos 19,4 litro 100 kilometrų, „OptiView“ veidrodėlių keitimo sistema ir išmani vežimėlio keltuvo integracija virš priekinės ašies, vertinimo komisijos nariai taip pat akcentavo bendrą komforto, naujovių ir valdymo paketą.

NEOPLAN Cityliner sklandžiai tęsia 50 metų trukusią Cityliner markės autobusų sėkmės istoriją nuo jo sukūrimo 1971 m. Vertinimo komisijos narius ypač sužavėjo bendra koncepcija, kurioje puikiai dera ekonomiškumas, saugumas, patogumas ir dizainas. Autobuso didelio našumo transmisija su moderniu Euro-6 šešių cilindrų varikliu puikiai veikia kartu su 6 greičių automatine pavarų dėže, todėl yra ypatingai gerai tinka sudėtingiems maršrutams su stačiais įkalniais ir siaurais posūkiais. Itin modernus interjeras užtikrina, kad keleiviai gali ypač lengvai atsipalaiduoti kelionės metu.

Nuo pristatymo užsakyta gerokai daugiau nei 1 000 MAN Lion’s City E autobusų 

Pastaruoju metu apie MAN Lion’s City E buvo daug kalbama ir parašyta daug straipsnių – praėjusių metų gegužės mėn. šis autobusas savo jėgomis nukeliavo nuo Miuncheno iki tarptautinio „Bus Euro Test“ Limerike, Airijoje. Kelionė apėmė apie 2 500 kilometrų atstumą, kuris tęsėsi per aštuonias šalis, keliaujant per Alpes, greitkeliais, siauromis gatvelėmis ir net keliantis keltu per Atlanto vandenyną.

Vertinimo komisija ypač gyrė šį autobusą už „novatorišką dizainą, aukštą komforto lygį ir labai tylų interjerą“. Vairuotojo kabina taip pat yra viena geriausių rinkoje, užtikrinanti puikų saugos lygį. Iš viso visiškai elektrinis autobusas, važiuodamas per Europą, sunaudojo 1 764 kilovatus per valandą energijos ir pasiekė įspūdingas regeneracijos apimtis – regeneruota maždaug 21 proc. energijos. Didelis nuvažiuojamas atstumas taip pat reiškė, kad kiekvieno etapo metu nereikėjo sustoti ir įkrauti autobuso.

Nuo pardavimų pradžios 2020 m., MAN klientai Europoje jau užsisakė daugiau nei 1 000 visiškai elektrinių MAN Lion’s City E autobusų. Jis jau naudojamas Europos miestuose, tokiuose kaip Barselona, Hamburgas, Kopenhaga, Malmė ir Ciurichas, o netrukus užtikrins nulines emisijas sukeliančias keliones ir daugelyje kitų miestų.

Stipri komanda – gero produkto sąlyga 

Net ir geriausi produktai gali būti sėkmingi tik tuomet, jei juos į priekį veda stipri komanda. Nuo pirmojo MAN dizainerių eskizo iki inžinierių naujovių ir patikimos gamybos personalo produkcijos iki pardavimo ir aptarnavimo komandos veiklos: visi MAN darbuotojai gyvena aistringai atsidavę šiai, su autobusais susijusiai, temai.

Tai leidžia stipriai autobusų komandai kasdien priimti aršia konkurencija pasižyminčios rinkos iššūkius ir su pasitikėjimu žvelgti į ateitį, net jei pastaraisiais metais dėl Covid sukeltos krizės ir karo Ukrainoje buvo iškilę nedidelių problemų ir pardavimų apimtys sumažėjo, ypač kalbant apie miesto autobusus. Savo novatoriškomis transporto priemonėmis ir labai motyvuota komanda MAN yra idealioje pozicijoje vykdyti teigiamą plėtrą autobusų segmente. Ir yra pasiruošęs gauti daug kitų apdovanojimų už savo autobusų prekių ženklus.