Skip to main content

Dar vienas ,,Adampolis” įmonių grupės laimėjimas! Šiais metais visos ,,Adampolis Group” įmonės gavo ,,Stipriausi Lietuvoje” sertifikatus. Šie sertifikatai suteikiami tik finansiškai patikimoms Lietuvos įmonėms, remiantis gera kredito istorija.

„Stipriausi Lietuvoje“ – tai sertifikatas, suteikiamas finansiškai patikimoms Lietuvos įmonėms, pagrindžiantis gerą įmonės kredito istoriją. Sertifikatas patvirtina, kad įmonė yra patikima ir ateityje įvykdys savo finansinius įsipareigojimus. Šis įvertinimas atspindi gerą įmonės ekonominę būklę ir finansinius rezultatus, taip pat indėlį į Lietuvos ekonomikos plėtrą ir sąžiningą verslo kultūrą. Sertifikatas „Stipriausi Lietuvoje“ yra nepriklausomas išorinis įmonės patikimumo patvirtinimas, kuris augina tarpusavio pasitikėjimą, palengvina rizikos vertinimą bei kuria ilgalaikę vertę.

Kiekviena grupės įmonė individualiai prisideda prie Lietuvos ekonomikos augimo laiku įvykdant finansinius įsipareigojimus. Toks laimėjimas dar stipriau pabrėžia, kad visai „Adampolis Group” šeimai yra svarbu puoselėti sąžiningą verslo kultūrą ir su pagarba žiūrėti į kiekvieną partnerį, tiekėją ar klientą, kuriems nuoširdžiai jaučiamės atsakingi.

,,Adampolis Group”, patikimas partneris – važiuojančiam verslui!