Skip to main content
Sugedęs sunkvežimis – ne tik remonto, bet ir didžiuliai laiko kaštai kiekvienam klientui. Sunkvežimis negali būti eksploatuojamas, turi stovėti ir laukti eilėje, kuomet bus priimtas remontui į servisą. Tai klientui sąlygoja prastovas, neįvykdytus laiku užsakymus bei kitus materialius ir nematerialius nuostolius.
Suprasdami kokia yra brangi kiekviena minutė laukiant kada bus priimtas remontuoti sunkvežimis, autorizuotame MAN Truck & Bus servise, Marijampolėje startuoja nauja paslauga – ExtraLine. Ši paslauga skirta greitai atlikti smulkius sunkvežimio remonto darbus, kurie dažniausiai atsitinka ne laiku ir ne vietoje, o jų remonto reikia laukti eilėje.
Klientui atvykus į MAN Truck & Bus servisą Marijampolėje, sutvarkysime sunkvežimį be eilės, taip maksimaliai sutaupant kliento brangų laiką.
ExtraLine paslauga apima smulkius remonto darbus, tokius kaip:
·         Žibintų reguliavimas bei patikra;
·         Važiuoklės ir stabdžių patikra;
·         Kondicionieriaus pildymas;
·         Diagnostika kompiuteriu;
·         Tepalų keitimas.
ExtraLine nereikalinga išankstinė registracija, todėl sugedus sunkvežimiui klientas gali nieko nelaukiant atvykti į MAN Truck & Bus servisą Marijampolėje. Servise gauti greitą ir kokybišką aptarnavimą, kuris užtikrins galimybę toliau tęsti darbus. MAN Truck & Bus servisas įsikūręs Kauno g. 139B, Marijampolėje.